Happy Teeth 1.0.0 (Android)

Happy Teeth

Happy Teeth
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Happy Teeth, çocuklarınıza diş sağlığı hakkında eğitici bilgiler veren ve aynı zamanda eğlenmelerini sağlayan hem eğitici hem de eğlenceli bir Android oyunu.

Happy Teeth, çocuklarınızın diş fırçalamadan tutun, diş sağlığı ile ilgili bir çok şey öğrenmesini sağlayan Android için eğitici çocuk oyunu. Çocuklarınıza diş yıkama alışkanlığı kazandırma amacı bulunan oyun, bu işi eğlenceli bir şekilde yaptığı için küçük yaştaki çocuklar tarafından çok seviliyor.

7 farklı aktivite bulunan oyundaki amaç, çocuklarınıza diş sağlığı ve diş yıkama hakkında eğitici bilgiler sunmak. Tabi bunu yaparken aynı zamanda onların eğlenmelerini sağlamak.

Diş nasıl fırçalanır, diş dostu yiyecekler nelerdir, diş perisi kimdir vb. gibi soruların yanıtlarını çocuklarına sunan uygulama aynı zamanda yaratıcı ektiviteler ile çocuklarınızın keyifli vakit geçirmesini sağlıyor. Oyundaki en ilgi çeken özellik ise dişçiye gitmek. Dişçinin ofisine giderek diş kontrolü yapacak olan çocuklarınız, böylece sağlıklı dişlerin ne kadar önemli olduğunu da küçük yaşta anlıyor.

Hem eğitici hem de eğlenceli bir oyun olan Happy Teeth sayesinde çocuklarınız Android telefon ve tabletler üzerinde keyifli vakit geçirebiliyor. Onlar bu oyunu oynarken eşlik ederek siz de çocuklarınız ile eğlenebilirsiniz. Oyunun en kötü özelliği ise Türkçe dil desteği bulunmaması. Eğer çocuğunuz İngilizce eğitimi alıyorsa, onlara biraz yardım ederek uygulamada geçenlerin ne anlattığını açıklayabilirsiniz.

YORUMLAR