Havoc Heroes

Havoc Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Havoc Heroes eskilerin platform elementlerini 2 boyutlu RPG/aksiyon ögeleriyle birleştiren, Android cihazlarınız için tasarlanmış eşsiz bir sonsuz koşu oyunudur.

Havoc Heroes eski oyunların nostaljik havasını 2 boyutlu aksiyon ortamına taşıyan yepyeni bir sonsuz koşu oyunudur. Platform ögeleriyle aksiyonu çok güzel bir şekilde harmanlayan oyunda epik bir antik savaşçı olarak tarihin azılı düşmanlarıyla çarpışıyor ve her biri için ayrı stratejiler izliyorsunuz.

Oyuncular için her bölümde bulunan farklı güçlendirmelerle oyununuza renk katabiliyor, koca asker ordusuna karşı koyabiliyor, destansı mücadelinizi vermeye çalışıyorsunuz. Havoc Heroes'un en güzel taraflarından biri, bir sonsuz koşu oyunu olarak düşünmeden rakiplerinizle çarpışabilmeniz. Bölümler boyunca gizli boss'larla karşılaşabiliyor, sahip olduğunuz 3 canı koruyarak savaştan canlı olarak kurtulmaya çalışıyorsunuz. Bölüm sonları boyunca hesaplanan yüksek skor sistemiyle puanınızı tüm dünyayla paylaşıp diğerlerine patronun kim olduğunu gösterebilirsiniz!

Şimdilik sadece Edgar isimli bir şövalyeyi yönetebiliyoruz ancak oyun, kendini geliştirmeye devam ederek oyunculara şimdiden bir sonraki güncellemeyle gelecek iki yeni karakteri tanıttı. Barbar Magnus ve Ninja Solizzan Havoc Heroes'un sıradaki kahramanları olmaya hazırlanıyorlar.

Sizin de eski sidescroller oyunlara düşkünlüğünüz varsa, hem rpg/aksiyon hem platform ögelerinin tatlı bir şekilde kullanıldığı oyunlardan hoşlanıyorsanız mutlaka Havoc Heroes'u denemelisiniz. Havoc Heroes Android cihazlar için ücretsiz olarak yeni kahramanlarını bekliyor!

YORUMLAR