Heroes of Chaos 1.81 (Android)

Heroes of Chaos

Heroes of Chaos
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heroes of Chaos mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Heroes of Chaos eğer mobil cihazlarınız üzerinde size uzun soluklu eğlence sınabilecek bir oyun arıyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil MMORPG oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Heroes of Chaos'da oyuncular özel savaş yeteneklerine sahip kahramanların yerine geçiyorlar ve dengesi sarsılan bir dünyayı kurtarmaya çalışıyorlar. İnsanların, yaratıkların ve ruhların dünyasının bozulan dengesini sağlamak için hem zamanda yolculuk ediyor, hem de uzaya çıkıyoruz. Bu işi gerçekleştirebilmek için 3 farklı kahraman sınıfı seçeneğine sahhibiz. Haberci, Nesil ve Savaşçı bize farklı savaş stilleri sunuyorlar.

Heroes of Chaos'da oyuncular görevleri tamamlayarak tecrübe puanı kazanıp kahramanlarını geliştirebiliyorlar. Bunun yanında diğer oyuncularla partiler kurup zindanlara girebiliyor ve bölüm sonu canavarlarını yok ederek özel ödüllerin sahibi olabiliyoruz. Oyundaki PvP savaşlarında ise diğer oyunculara karşı savaşabiliyoruz. Heroes of Chaos'un PvP bölümü farklı modlar şeklinde hazırlanmış. Dilerseniz teke tek, dilerseniz takımlar halinde savaşabilmeniz mümkün.

Heroes of Chaos kolay kontrollere sahip. Oyunun grafikleri de tatmin edici kalitede.

YORUMLAR