Hit the Slime

Hit the Slime
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hit the Slime, amacınızın ormanı korumak ve canavarlara saldırarak onları yok etmek olduğu, ücretsiz bir Android aksiyon oyunudur.

Hit the Slime, etkileyici grafik ve fizik motoru ile diğer atış oyunlarından bir adım öne çıkan son derece etkileyici ve oynaması keyifli olan ücretsiz bir Android oyunudur. Oyundaki amacınız canavarları vurarak ormanız korumak.

Adeta ekrana kilitlenmenizi sağlayacak olan Hit the Slimes, oldukça çekişmeli bir oyun yapısına sahip. Bölümleri geçtikçe daha da zorlaşan oyunda, canavarları öldürmek için parmaklarınızı kullanmalısınız. Oyunun en iyi yönü olan grafikleri ile oyun keyfiniz oldukça artacaktır. Tüm aile bireylerinizin yaş sınırı olmadan oynayabileceği Hit the Slimes ile saatin nasıl geçtiğinin farkına varamayabilirsiniz.

30'dan fazla bölüm bulunan oyunda, bir sonraki bölümler her zaman gittikçe zorlaşmaktadır. İsminizi listenin başına yazdırmak isterseniz tüm yıldızları toplamalısınız. Kolay gibi görünmesine rağmen sizi oldukça zorlayacak oyunda, ormanın korunmak için size ihtiayacı var.

Canavarları yok ederek ormanı korumak için, Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak Hit the Slime'ı indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR