Hunting Skies 1.0.8 (Android)

Hunting Skies

Hunting Skies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hunting Skies, piksel piksel olarak tasarlanmış olan ve gökyüzünde savaşmanızı amaçlayan bir aksiyon oyunudur.

Uçmayı ve gökyüzünü seyretmeyi herkes ister. Kuşlar gibi süzülmek bulutlara yakın olmak herkesin hayalidir elbette. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Hunting Skies oyunu ile birlikte gökyüzünde uçmaya siz de başlayacaksınız. Yalnız gökyüzünde uçarken etrafınıza bakmaya pek vaktiniz olmayacak. Çünkü gökyüzünde eğlenmek için değil savaşmak için bulunuyorsunuz.

Hunting Skies oyununda düşmanlar sürekli size saldırıyorlar. Bu yüzden hemen uçmaya başlayın ve savaş geminiz ile onları püskürtmeye çalışın. Gökyüzünde işiniz hiç kolay değil. Düşmanlar sürekli saldırıyorlar ve daha güçlü bir şekilde geri dönüyorlar. Sizin de gökyüzünde bulunan sandıkları bulmanız ve kendinizi güçlendirmeniz lazım. Ancak bu sayede düşmanları yenebilirsiniz.

Hunting Skies oyunu grafik konusunda biraz farklı olarak tasarlanmış. Hunting Skies oyunu son dönemde oldukça popüler olan piksel piksel oyunların etkisine kapılmış. Bu yüzden gökyüzünde yapacağınız savaşlar piksel piksel olacak. İlk başta biraz hoşunuza gitmeyecek olan Hunting Skies, gözünüz alıştıktan sonra favori oyununuz olacak.

Hemen şimdi siz de Hunting Skies'i indirin ve aksiyon dolu savaşlara hazır olun!