Ice and Fire: Dawn Break 1.0.3 (Android)

Ice and Fire: Dawn Break

Ice and Fire: Dawn Break
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek zamanlı aksiyon-RPG deneyimi yaşayacağız.

Auer Media & Entertainment’in yeni mobil oyunlarından birisi olan Ice and Fire: Dawn Break iki farklı mobil platformda oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Aksiyon yüklü sahnelere sahip olacak olan Ice and Fire: Dawn Break mobil platformda aksiyon oyunları arasında yer alacak. Rol oyunu tarzında bir oynanışa sahip olacak olan yapımda oyuncular kendi karakterlerini geliştirecek ve gerçek zamanlı olarak savaşlara katılacaklar.

Dünyanın çeşitli yerlerinden oyunculara sahip olacak olan yapımda oyuncular seviyelerini artırmak için harita üzerinde yer alan canavarlar ile savaşabilecek ve tecrübe puanları kazanabilecekler. Yoğun bir görsel efekte sahip olacak olan yapımda oyuncular kolay kontroller eşliğinde karakterlerini diledikleri gibi yönlendirebilecekler.

100’den farklı seivyenin yer aldığı mobil aksiyon oyununda seviyemiz arttıkça karakterimiz daha güçlü ve daha yetenekli bir hal alacak. Kaliteli grafiklere ve genşiş bir içerik yapısına sahip olan aksiyon-RPG oyunu iki farklı mobil platformda ücretsiz olarak yayınlandı.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR