Ice Cream Maker Crazy Chef 1.0.4 (Android)

Ice Cream Maker Crazy Chef

Ice Cream Maker Crazy Chef
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ice Cream Maker Crazy Chef isimli bu oyunda lezzetli dondurmalar yapmaya çalışıyoruz.

Ice Cream Maker Crazy Chef, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere özel olarak tasarlanmış, eğlenceli atmosferiyle çocuklara hitap eden bir dondurma yapma oyunu olarak öne çıkıyor. Ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bu oyundaki temel amacımız farklı tarifleri uygulayarak dondurmalar yapmak ve müşterilere servis etmek.

Oyun her ne kadar çocuklara hitap ediyor olsa da zorlu bir tarafı da yok değil. Özellikle süre faktörü olduğu için dondurmaları bir dakikadan daha kısa bir zaman dilimi içerisinde bitirmemiz gerekiyor.

Dondurma yapım aşamasında kullanabileceğimiz 18 farklı lezzette dondurma çeşidi var. Bunları dilediğimiz gibi bir araya getirerek farklı şeyler deneyebiliyoruz. Dondurmalarımızı koymak içinse 22 farklı külaha, ve süslemek için de 125 farklı süse sahibiz.

Oyunun en can alıcı noktalarından bir diğeri de müşterilerin son derece dikkatli olmaları ve yapacağımız herhangi bir hatayı affetmemeleri. Eğer verdikleri siparişi yanlış bir şekilde uygularsak memnuniyetsizlik baş gösteriyor ve düşük puanlar alıyoruz.

Genel olarak eğlenceli bir atmosfere sahip olan Ice Cream Maker Crazy Chef, çocukların bu sıcak yaz günlerinde eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayabilecek bir yapım.

YORUMLAR