Ice Cream Maker Salon 1.0 (Android)

Ice Cream Maker Salon

1.0
Ice Cream Maker Salon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ice Cream Maker Salon'da en başından en sonuna kadar tam anlamıyla dondurma yapmanın inceliklerini deneyimliyoruz.

Ice Cream Maker Salon, çocuklar için tasarlanmış bir dondurma yapma oyunu olarak tanımlanabilir. Ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda birbirinden lezzetli dondurmalar yapmayı ve dondurmalarımızı mükemmel tasarımlarla buluşturup müşterilerimize sunmayı amaçlıyoruz.

Oyunda karşımıza çıkan modellemeler yüksek kalitede tasarlanmış. Buna ek olarak oyundaki karakterlerin sergiledikleri hareketler ve animasyonlar da kalite algısını yükselten unsurlar arasında yer alıyor.

Oyunda dondurma yapma işlemi en başından en son aşamasına kadar eksiksiz bir şekilde ekrana yansıtılıyor. Öncelikle dondurmamızı yapmak için malzemeleri hazır ediyor ve doğru sıralamayla her birini karıştırıyoruz. Oyunda dondurmalarımızı kişiselleştirebileceğimiz birçok ayrıntı yer alıyor. Soslar, meyveler, çikolatalar ve şekerlemeler ile dondurmamızı çok daha şık bir hale getirebiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir oyun deneyimi yaşatan Ice Cream Maker Salon, çocukları için eğlenceli ve mütevazi bir oyun arayan anne babaların ilgisini çekecek türden bir yapım.

YORUMLAR