Idle Sword 1.2 (Android)

Idle Sword

1.2
Idle Sword
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Idle Sword mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur

Idle Sword eğer karanlık zindanlara daldığınız ve büyülü eşyalar peşinde koştuğunuz aksiyon RPG türündeki rol yapma oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Idle Sword'da şeytani bir büyücü tarafından zindana hapesedilen bir kahramanın hikayesi konu alınıyor. Biz kahramanımıza bu zindandan kaçması ve karşısına çıkan canavarlarla savaşması için yardımcı oluyoruz. Oyun boyunca farklı katlardan oluşan zindanda birçok farklı yaratık karşımıza çıkarken bu yaratıkları yok ettikçe yeni silahlar, zırhlar, iksirler ve büyülü eşyalar toplayabiliyoruz. Ayrıca kuvvetli bölüm sonu canavarlarıyla savaştıkça büyük ödüller kazanabiliyoruz.

Idle Sword'da zindanda ilerledikçe yeni kahramanları kurtarabiliyoruz. Bu kahramanlar savaşta bize yardımcı oluyorlar. Oyunda binlerce farklı büyülü eşya yer alıyor ve bu eşyalardan ihtiyacımız olmayanları satarak altın kazanabiliyoruz. Yaratıkları yok ettikçe kazandığımız tecrübe puanı ise seviye atlamamıza ve kahramanımızın yeteneklerini geliştirmemize yardımcı oluyor.

Idle Sword'da basit bir savaş sistemi mevcut. Karşınıza çıkan canavarları yok etmek için tek yapmanız gereken seri bir şekilde üstlerine dokunmak.

YORUMLAR