İlişki Stratejileri ve Kişilik Analizi Rehberi (Android)

İlişki Stratejileri ve Kişilik Analizi Rehberi

İlişki Stratejileri ve Kişilik Analizi Rehberi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İlişki Stratejileri ve Kişilik Analizi Rehberi insan ilişkilerine detaylı bir bakış açısı getiriyor ve daha sağlıklı iletişim kurmamız için bizlere yardım ediyor.

İlişki Stratejileri ve Kişilik Analizi Rehberi tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir e-kitap olarak dikkat çekiyor. Gerek iş gerekse sosyal yaşantımızda çevremizle sürekli iletişim halinde olduğumuz için ilişkilerimize önem vermemiz ve nasıl iletişim kurulmasını gerektiğini iyice irdelememiz gerekiyor. İlişki Stratejileri ve Kişilik Analizi Rehberi isimli bu kitap ise kullanıcılara bu konuda yardımcı olmak üzere özel olarak tasarlanmış ve yazılmış. İnsan ilişkilerine detaylı bir bakış açısıyla yaklaşan bu rehber, birçoğumuzun bildiği fakat gözardı ettiği gerçekleri ve ayrıntıları su yüzüne çıkartıyor.

İçsel dünyasında yüzleşmesi gereken gerçekler olan, kişiliğini daha iyi tanımak isteyen ve ilişkilerini daha kaliteli bir hale getirmek isteyen herkes bu rehberi gönül rahatlığıyla kullanabilir. Kitabu bir kez indirdikten sonra bir daha internet bağlantısına ihtiyaç duymadan her yerde okuyabilirsiniz.