Infinity Dungeon Evolution! 2.1.3 (Android)

Infinity Dungeon Evolution!

Infinity Dungeon Evolution!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazınızdan mini zindan oyunları oynamak istiyorsanız bu ücretsiz oyun ile ekranı tıklamayı bırakamayacaksınız.

Mobil oyunlarda sevilerek oynanan mini zindan oyunlarının bir benzeri daha Android cihazlarına ulaştı. Bu kez RPG unsurlarını da ön planda tutmayı yeğleyen Infinity Dungeon Evolution! isimli bu çalışma ile oyun içi ekranın yarısı menü ve seçeneklerin olduğu ve kalan kısmının da mini oyun karakterleriyle aksiyon cümbüşünün yaşandığı sahneleri gözler önüne seriyor.

Sıra tabanlı RPG mantığını kullanan oyunda basit görevleri olan birden çok karakter ile saldırıya geçen zebani ordularına karşı mücadele etmeniz gerekiyor. Oyun içi sağlık oranı yeşil barlarla ifade eiliyorken hasar miktarını sayılar belirliyor ve seviye atladıkça bu sayılar ciddi ölçüde artıyor. Hasar ile birlikte sizin sağlığınız ve büyü kapasiteniz de yükselen değerler arasında yer alıyor.

Android telefon ve tablet üzerinden oynanan bu oyun elbette en kaliteli grafiklere sahip değil ama kullanmış olduğu çizimlerin kalitesi ve oyun yönetimi için sağlanan geniş yüzel oyun deneyimi için iyi bir çalışma. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyun uygulama içi satın alma seçeneklerine sahip ama bunları kullanmadan da oynamanız mümkün. Bağımlılık konusunda da uyarmış olalım.

YORUMLAR