İngilizce Türkçe Hikayeler

İngilizce Türkçe Hikayeler
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

İngilizce Türkçe Hikayeler, Android cihazınız üzerinde İngilizce ve Türkçe hikayeler okumanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz bir eğitim uygulamasıdır.

İngilizce Türkçe Hikayeler, İngilizcesini geliştirmek için kullanabileceğiniz Android hikaye uygulamalarından bir tanesidir. Dilediğiniz zaman Android telefon ve tabletleriniz üzerinde Türkçe - İngilizce hikaye okumanızı sağlayan uygulama içerisinde hikayeler güvenilir kaynaklarlardan alınarak eklenmiştir.

Uygulama içerisinde bulunan hikayeler kısa, orta ve uzun olarak ayırlmıştır. Tüm hikayalerin hem İngilizcesi hem de Türkçe'si bulunuyor. Bu sayede İngilizcesi'ni okuduğunuz hikayelerde anlamadığınız bölümleri, Türkçesi'ni okuyarak tamamlayabilirsiniz. Yada kendinizi test ederek ne kadar anladığınızı ölçebilirsiniz.

Uygulamanın güzel yanlarından bir tanesi ise kullanıcıların kendi paylaşılmasını istediği hikayeleri üreticiye göndererek uygulamaya ekletebilmesidir. Bu sayede farklı bir yerde okuduğunuz hikayenin uygulamaya eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Kısa, orta ve uzun başlıkları altıda bulunan hikayelerden birini seçerek ufak aralarınızda ve yatmadan önce okuyarak hem İngilizce pratik yapabilir hem de stres atabilirsiniz.

İngilizce biliyorsanız fakat yeterli olmadığını düşünüyorsanız, bu uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek geliştirebilirsiniz.

YORUMLAR