Island Sniper Shooting

Island Sniper Shooting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Island Sniper Shooting uygulama marketteki en iyi nişancılık oyunu olmasa da eğlenceli ve aksiyon dozeu yerinde bir yapım.

Island Sniper Shooting keskin nişancılık oyunlarından keyif alan oyunseverlere hitap eden bir yapım. Hem tablet hem de akıllı telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda bize verilen nişancılık görevlerini başarıyla tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyun her ne kadar kendini dünyanın en muhteşem nişancılık oyunuymuş gibi tanıtsa da bazı eksikleri ve hataları var. Bunlar oyun deneyimini ciddi anlamda etkilemese de göze hoş gelmiyor. Bazı modellemeler, fizik tepkimeleri ve grafikler daha iyi olabilirmiş. Bunlar belki de ufak tefek güncellemelerle düzeltilebilir.

Neyse ki kontroller herhangi bir sorun yaşatmadan görevini yerine getiriyor. Ekrana dokunarak nişan alıyoruz ve ateş etme tuşuna basınca namlunun ucundaki karakteri veya objeyi vuruyoruz. Island Sniper Shooting, genel anlamda, ortalama bir oyun. Çok fazla beklentiniz yoksa eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

YORUMLAR