Jungle Horse 3D World Run 1.0.3 (Android)

Jungle Horse 3D World Run

Jungle Horse 3D World Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jungle Horse 3D World Run, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir macera oyunudur.

Jungle Horse 3D World Run, ormanda geçen ve güzel grafiklere sahip bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden rahatlıkla oynayabileceğiniz bu oyunda, güzel ağaçların altında ormanda atlayarak bir atı kontrol ediyoruz. 

Türk oyun geliştiricilerinin mobil platformlardaki çalışmalarını incelemek hep hoşuma gitmiştir. Her ne kadar belli bir çıtayı aşamamış olsakta bağımsız geliştiriciler tarafından yayınlanan oyunlar her zaman bir umut kaynağı olmuştur. Jungle Horse 3D World Run'da bunlardan biri diyebilirim. Üç boyutlu grafiklere sahip bu eğlenceli oyunda basit bir oynanış ve basit bir amaç görüyoruz. Basit bir oynanıştan kastım, tek yapmamız gereken atlamak için ekrana dokunmak. Oyunun amacı ise sadece ölmemek. Ormanın derinliklerinde atlarken kırmızı elmaları ve portakalları toplayarak puan kazanıyoruz. İlerleyen bölümlerde zorluk biraz artsada doğru zamanlamayla o engelleri de aşmak kolay oluyor.

Özellikleri:

  • Renkli 3D grafikler
  • Farklı kamera açıları
  • Çeşitli zorluk seviyeleri
  • Eğlenceli arkaplan müziği

Her yaştan insanın severek ve kolaylıkla oynayabileceği bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR