Jungle Monkey Run

Jungle Monkey Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jungle Monkey Run platform tarzı koşu oyunlarından keyif alan herkesin denemek isteyeceği türden bir oyun.

Jungle Monkey Run Android tablet ve akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir koşu oyunudur. Platform tarzı yapısıyla dikkat çeken bu oyun tasarlanırken Super Mario model alınmış.

Oyunda ormanda koşuya çıkmış bir maymun karakteri kontrol ediyoruz. Bu maymun karakterin amaçları arasında mümkün olduğu kadar uzağa gitmek ve önündeki tüm altınları toplamak var. Bu altınların üzerinde muzlar var ve karakterimizin en sevdiği yiyecekler arasında muz olduğu için onu mutlu etmek adına hiçbirini kaçırmamamız gerekmekte.

Jungle Monkey Run’da kolay kontrollere yer verilmiş. Zaten yapmamız gereken çok fazla bir şey yok sadece engeller gelince zıplıyoruz ve sürekli ilerlemeye çalışıyoruz. Çok sayıda bölüm olması oyununun uzun süre oynanabileceğine işaret ediyor.

Grafik olarak bu tarz bir oyundan beklenen kaliteyi sunan Jungle Monkey Run türü sevenler tarafından denenebilecek oyunlar arasında yer alıyor. Fakat beklentilerinizi büyük tutmayın zira oyunu en iyiler arasına almak bu haliyle mümkün değil.

YORUMLAR