Jungle Sniper Hunting 2015 1.5 (Android)

Jungle Sniper Hunting 2015

1.5
Jungle Sniper Hunting 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jungle Sniper Hunting 2015, gerçeğe yakın sayılacak şekilde tasarlanan bir ormanda avlanarak stres atabileceğiniz heyecanlı bir Android aksiyon oyunu.

Jungle Sniper Hunting 2015, ayıların, aslanların ve kurtların cirit attığı tehliekli ve vahşi bir ormanda avlanarak heyecanlı dakikalar geçirebileceğiniz oldukça başarılı bir Android oyunu. Uygulama marketi üzerinde ücretsiz olarak sunulan oyundaki ormanlar, adeta gerçek ormanlar gibi detaylı ve gerçekçi tasarlanmış.

Farklı silahlar kullanarak farklı hayvanlar avlayacağınız oyunda, size görevler veriliyor ve bu görevleri başarıyla yerine getirmeniz gerekiyor. Düzenli olarak güncellenen oyuna yeni görevler ve silahlar eklenmeye de devam ediyor. Farklı silahlar olmasına rağmen, en iyi av silahınız daima keskin nişancı tüfeğiniz olacaktır.

Eğer vahşi yaşamdan korkuyorsanız bu oyunu oynarken biraz korkabilirsiniz. Fakat vahşi yaşam sizi heyecanlandırıyorsa, çok fazla keyif alabilirsiniz. Gece yapacağınız görevlerde avlayacağınız hayvanları görebilmeniz için X-Ray tarayıcı veriliyor. Böylece karanlıkta bile avlanacağınız hayvanları rahatlıkla görebiliyorsunuz.

Aksiyon oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız, bir çok yeni özellik eklenen ve geliştirilen Jungle Sniper Hunting 2015'i mutlaka indirerek oynamanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR