Karate Fighter (Android)

Karate Fighter

Karate Fighter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Karate Fighter, gölge karate ustasını kontrol ettiğiniz iki boyutlu dövüş oyunu.

Karate Fighter, karate ustasının yerine geçtiğimiz aksiyon yüklü bir dövüş oyunu. Karakterlerin gölgelerini görebildiğimiz oyunda bizi bitirmek için yemin etmiş, etrafımızı saran onlarca düşmanla mücadele ediyoruz. Hayatta kalma üzerine kurulu enfes bir yapım karşımızda.

Android platformuna özel çıkış yapan iki boyutlu dövüş oyununda sağımızdan solumuzdan durmadan gelen düşmanları savuşturarak vakit geçiriyoruz. Yakın dövüşte son derece iyi olan karate ustası karakterimizin hayatı bizim ellerimizde. Karakterimiz birçok farklı silah kullanabiliyor ancak hepsi yakın dövüş için tasarlanmış. Dolayısıyla düşmanları öldürebilmemiz için yakınımıza gelmelerini beklememiz gerekiyor. Bu noktada oyunun sıkıcı olduğunu düşünebilirsiniz ancak düşman sayısı o kadar fazla ki beklemenize hiç gerek kalmıyor.

Farklı düşmanlarla karşılaştığımız 100 bölüm sunan oyunda dövüşmek için sağ ve sol yandaki yumruk butonlarını kullanıyoruz. Düşmanlar birkaç vuruşta, zorla öldüklerinden çok seri olmalısınız. Aksi halde hayatta kalma şansınız yok.

YORUMLAR