Kids Kitchen

Kids Kitchen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kids Kitchen'da birbirinden lezzetli hamburgerler, pizzalar, kekler ve makarnalar yapmaya çalışıyoruz.

Kids Kitchen, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış bir yemek yapma oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda karnı acıkan karakterlere birbirinden lezzetli yemekler yapmaya çalışıyoruz.

Oyunda restoran işletmecisi olarak görev yapıyoruz. Restoranımızda büyük ve her türlü malzemenin bulunduğu bir mutfağımız var. Amacımız gelen müşterilerin beklentileri doğrultusunda yemekler hazırlamak ve karınlarını doyurmak.

Yapabileceğimiz yemekler arasında pizzalar, hamburgerler, kekler, makarnalar, soslar ve farklı türden içecekler var. Bunların hepsi birçok malzemeyle yapıldıkları için yapım aşamasında hangi malzemeyi ne kadar koyacağımızın büyük önemi var. Herhangi bir eksik veya fazlalık lezzetlerinin kaynolmasına sebep oluyor. Malzemeleri karıştırmak için parmağımızla üzerlerine tıklamamız ve aynı yere toplamamız yeterli oluyor.

Kids Kitchen'da yer alan görseller çizgi film havasına sahip. Bu özelliğinin çocukların epey hoşuna gideceğini düşünüyoruz. Elbette bu kesinlikle yetişkinler oynayamaz anlamına gelmiyor. Yemek yapma oyunları oynamaktan keyif alan herkes bu oyunla eğlenceli dakikalar geçirebilir.