Kill Me Again : Infectors

Kill Me Again : Infectors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kill Me Again : Infectors, geliş grafiklerii ve oynanışı ile öne çıkan başarılı Android RPG oyunlarından bir tanesi.

Kill Me Again : Infectors, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde RPG oyunu oynayabilme şansını elde etmenizi sağlayan hem ücretsiz hem de gelişmiş bir Android oyunu. Ölümsüz yaratıklara karşı mücadele vereceğiniz oyunda sürekli heyecan ve aksiyon mevcut.

Oyundaki ilk amacınız hayatta kalmak. Zaten oyunun yer aldığı kategori de tam olarak Survival RPG olarak geçiyor. Bu nedenle düşmanlarınız karşısında ilk olarak hayatta kalmalı ve sonrasında hamlelerinizi yaparak onları yok etmelisiniz.

Korksanız bile kaçacak bir yer bulamayacağınız oyunda birliklere katılarak edineceğiniz arkadaşlarınız ile birlikte savaşabiliyorsunuz. Pek çok RPG oyununda olduğu gibi bu oyunda da kontrol ettiğiniz karakterin üzerine zırhlı eşyalar alarak daha güçlü hale geliyorsunuz ve böylece kendinizi düşmanlarınıza karşı daha iyi savunabiliyorsunuz. Eşya sistemi dışında oyundaki mevcut seviye sistemine göre sürekli seviyeniz artıyor ve bu şekilde de karakteriniz güçlenmeye devam ediyor. Yani oynadıkça daha fazla güç kazanıyorsunuz.

Eğer daha önce hiç RPG oyunu oynamadıysanız bu oyunu mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Eğer RPG oyunlarına aşikarsanız zaten nası bir şeyle karşı karşıya olduğunuzu az çok tahmin edebiliyorsunuzdur. Grafik ve oynanış kalitesi oldukça iyi seviyede olan Kill Me Again'i ücretsiz olarak indirip mutlaka oynamalısınız.

YORUMLAR