Kiwi Dash

Kiwi Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kiwi Dash oldukça eğlenceli bir platform oyunudur

Kiwi Dash oldukça heyecanlı bir yapıya sahip olan ve bolca eğlence sunan, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ilerlemeli bir platform oyunudur.

Yalnızca Yeni Zelanda'da yaşayan, uçamayan bir kuş türü olan ve nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan sevimli kiwi kuşunun hikayesini konu alan oyunda herşey hain kedilerin kiwi kuşlarının totemlerini çalmasıyla başlıyor. Totemlerini geri alabilmek için kiwi kuşlarımız ne pahasına olursa olsun mücadele etmeli, birçok farklı engelin üzerinden atlamalı ve hatta yeri geldiğinde uçmalıdır. Bu maceralarımız boyunca bizi durdurmaya çalışan kedilerden kurtulmalı ve kiwi kuşu ailesinin üyelerini bir araya getirmeliyiz.

Kiwi Dash durmak bilmeyen bir eğlence sunuyor. Oyunda kiwi kuşumuz ekranda soldan sağa doğru sürekli koşuyor ve biz zamanında gerekli hamleleri yaparak kuşumuzu zıplatıyor ve ileri atılmasını sağlıyor. Bu iş sırasında toplayabileceğimiz bonuslar bize uçmak gibi geçici güçlendirmeler kazandırıyor. Totamimizi geri almak için kedileri kovalarken yol üzerindeki kiwileri toplayarak işimizi kolaylaştırabiliyoruz.

Kiwi Dash sevimli ve canlı renklere sahip grafikleriyle görsel olarak tatmin edici bir kalite sunuyor. Oynanış ise oldukça hızlı ve heyecan dolu. Eğer platform oyunlarını seviyorsanız Kiwi Dash'ı denemenizde fayda var.

YORUMLAR