KSI Unleashed

KSI Unleashed
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KSI Unleashed, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

KSI Unleashed, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızdaü zevkle oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. KSI'ın resmi oyunu olan KSI Unleashed'da dövüşüyorsunuz.

Ünlü Youtuber KSI'ın resmi bir oyunu olan KSI Unleashed'da heyecanı yüksek dövüşlere katılıyor ve ölümcül silahları kullanıyorsunuz. Karşınıza çıkan düşmanları öldürmeli ve silah toplamalısınız. Oyunda ilerledikçe güçlü hale gelebilir ve rakiplerinizi daha çabuk öldürebilirsiniz. Bir sokak dövüşü olan KSI Unleashed'da heyecan hiç bitmiyor. Farklı silahlar, düşmanlar ve özel yetenekler ile oldukça zevkli bir oyun olduğu söylenebilir. Sonsuz oyun tarzında bir oynanışa sahip olan KSI Unleashed, 20'den fazla zorlu bölüme de sahip. Bitmek bilmeyen düşmanlar karşısında neler yapabileceğinizi görmek istiyorsanız bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Oyunun oynanış videosunu bir de KSI'dan izleyebilirsiniz.

KSI Unleashed oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR