Kung Fu Do Fighting 3.2 (Android)

Kung Fu Do Fighting

3.2
Kung Fu Do Fighting
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kung Fu Do Fighting ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir dövüş oyunudur

Kung Fu Do Fighting eski oyunları hatırlatan bir yapıya sahip olan bir mobil dövüş oyunudur.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil oyun olan Kung Fu Do Fighting'de oyuncular kahramanlarını seçerek arenaya atlıyorlar. Kung Fu Do Fighting'de dünyanın en büyük dövüş yarışmasına katılıyoruz. Hiçbir kuralın veya hiçbir sıralamanın olmadığı bu yarışmada dövüşçülerin ödülü hayatta kalmaktır. Yarışmaya katılan her bir dövüşçü kendine has bir hikayeye sahip. Bunun yanında farklı dövüş stilleri de oyunda yer alıyor.

Kung Fu Do Fighting 2 farklı oyun moduna yer veriyor. Turnuva modunda oyuncuların karşısına rastgele bir rakip geliyor ve oyuncular karşılarında rakip kalmayana kadar dövüşüyorlar. Hayattta kalma modunda ise oyuncuların karşısına sürekli bir rakip gelmeye devam ediyor ve bitmeyen bu modda oyuncular en uzun süre dövüşmeye çalışıyor.

Kung Fu Do Fighting atari salonlarında oynadığımız eski dövüş oyunlarını hatırlatan bir oyun yapısına ve grafiklere sahip. Eğer 2 boyutlu dövüş oyunlarını seviyorsanız Kung Fu Do Fighting'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR