Labirent 3D 1.6 (Android)

Labirent 3D

1.6
Labirent 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Labirent 3D, çıkış yolunu bulmaya çalıştığımız HD grafiklere sahip eğlenceli bir labirent oyunudur.

Labirent oyunlarını seviyor ve birde üç boyutlu oynayayım diyorsanız oldukça güzel vakit geçirebileceğiniz çeşitli alternatifler bulunuyor. Bu kategori içerisinde en çok tercih edilen oyunlardan biri olan Labirent 3D ile çıkış yolunu bulmak için ciddi çaba sarf etmeniz gerekiyor. 

Her yaştan insanın rahatlıkla oynayabileceği bir oyun olan Labirent 3D'de amacımız bir an önce çıkış yolunu bulmak. Bunun için oyunun çeşitli özelliklerini kullanmamız gerekiyor. Mesela kulenin veya piramidin tepesine çıkarak çıkış noktasını gözümüze kestirip ona göre yol alabiliyoruz. Bunu beğenmediyseniz 'Jump' özelliğini kullanarakta çıkış yolunu kestirebilirsiniz.

Labirent 3D oynanış olarakta oldukça basit bir yapıya sahip. Ekranda Jump ve sağ-sol-aşağı gibi yönlere gidebilmek için kullanacağınız butonlar var. Bu bağlamda sevimli kahramanımızı yönetirken kontrol mekanizmasında hiçbir sıkıntı yaşamayacağınızı düşünüyorum. Ayrıca oyunda HD grafikler ve hoş müzikler bulunuyor. Google+ ile giriş yaptığınızda ise yüksek skorları rahatlıkla görebiliyorsunuz. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinizde rahatlıkla oynayabilirsiniz. 

Oynadığınız oyunlarda eğlence arıyorsanız Labirent 3D oyununu ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririm.