Lalaloopsy

Lalaloopsy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Küçük bir kız çocuğunun hayal dünyasını bulacağı bu çocuk oyununda zeka gelişimi renkli bir şekilde sunulmuş.

Küçük kız çocukları için hazırlanmış bir oyun olan Lalaloopsy, bezbebek bir karakterlerle eğlenceli bir dünyada yolculuk etmenizi sağlıyor. Lunapark benzeri rengarenk bir dünyaya adım atabildiğniz Lalaloopsy dünyasında birbirinden farklı bir sürü mini oyun çocuğuınuzun onları keşfetmesini bekliyor olacak. Özellikle de bulmaca tabanlı oyunlara rastladığımız dünya içerisinde bu tarzın da renkli bir biçimde sunulmuş olması çocuklarıun nesneler arasında farklı ilişkileri kurabilmelerini kolaylaştırıyor.

Teknolojiye erken adapte olan bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız bu oyun hiç de fena bir başlangıç sayılmaz. Nitekim, oyun içerisindeki kontrollerin tamamının dokunmatik ekran ile işlev gördüğünü varsayaraktan bu teknolojinin kullanımı konusunda çocuğunuz erken yaşta büyük yol alacaktır. Öte yandan, bu özellikleri bir kenara atacak olursak çocuğunuz hem eğlenecek hem de zeka oyunlarıyla harika bir egzersiz gerçekleştirebilecek.

Ücretsiz olarak indirilebilen bu oyun Android tablet veya telefon için seçmeniz durumunda cihazınıza uyum sağlayan görüntü optimizasyonları gerçekleştiriyor. Dikkat etmeniz gereken unsurlardan bir tanesi bu oyunda uygulama içi satın alma seçeneklerinin bulunması. Bu nedenle çocuğunuza tableti veya telefonu teslim ederken internet bağlantısını etkisiz hale getirmeyi unutmayın.

YORUMLAR