LangBox

LangBox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LangBox, kolay yoldan ingilizce kelimeler öğrenmenizi sağlayan işlevsel bir uygulamadır.

LangBox, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir ingilizce öğrenme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Binlerce kelimeye sahip olan LangBox ile kolay yoldan ingilizce öğrenebiliyorsunuz.

Her gün güncellenen kelime listesiyle karşımıza çıkan LangBox, ingilizce kelimeleri en doğru şekilde öğrenmenizi sağlıyor. Farklı kategorilerden binlerce kelimeye sahip olan uygulamada kendi seviyenizi belirleyebiliyor ve kategorinizi oluşturabiliyorsunuz. Öğrenmek istediğiniz kelimeleri seçebiliyor ve çalışma gruplarınızı oluşturabiliyorsunuz. Kelimelerin Türkçe anlamlarını, okunuşlarını, cümle içerisinde kullanımını ve eş anlamlılarını görebiliyorsunuz. İngilizce yeteneğinizi bir hayli geliştiren uygulama, mutlaka telefonlarınızda olması gerekiyor. Kalıcı öğrenme için mutlak denemeniz gereken LangBox, tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyor. 

Kolay bir arayüze ve kullanışlı menülere sahip olan LangBox, kullanıcı dostu yapısıyla da ön plana çıkıyor. Sınavlara hazırlanırken yardımcınız olacak LangBox'ı mutlaka denemelisiniz. LangBox uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR