Last Day to Survive- FREE Zombie Survival Game 1.1.1 (Android)

Last Day to Survive- FREE Zombie Survival Game

Last Day to Survive- FREE Zombie Survival Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zombileri etkisiz hale getireceğiz.

Zombilerle mücadele edeceğimiz Last Day to Survive adlı oyunda gerçekçi ve sürükleyici bir atmosfer bizleri bekliyor olacak.

My Talking Pet tarafından geliştirilen ve mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Last Day to Survivei arcade oyunları arasında yer alıyor. Çarpcı grafikleri ve gerilim dolu atmosferi ile mobil platformda oyuncuların aksiyon ihtiyacını karşılayan yapım ücretsiz olarak yayınlandı. Hayatta kalmak için savaşacağımız oyunda gece ve gündüz döngüsü eşliğinde şehir içerisinde ilerlemeye çalışacağız.

Çeşitli oyun modlarının da yer aldığı mobil yapımda oyuncular garip içerikler ile karşılaşacaklar. Farklı silah modellerinin de yer aldığı oyunda oyuncular dilerlerse keskin nişancı olarak uzaktan dilerlerse de makinalı tüfek ile yakından zombileri etkisiz hale getirmeye çalışacaklar. Yüksek ses kalitesi ile aksiyonu ve gerilimi hissettirecek olan mobil arcade oyununda karakterimizi kontrol edecek ve farklı silahlar ile donatabileceğiz. Oyuncular seçtikleri silahları daha sonra yükselterek daha etkili hale getirebilecekler.

Google Play üzerinden ücretsiz olarak yayınlanan Last Day to Survive’de zombiler ile savaşacağız.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR