League of Stickman 1.0.0 (Android)

League of Stickman

League of Stickman
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

League of Stickman, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz mükemmel ve askiyon dolu bir Android oyunu.

League of Stickman, 2015 yılı içerisinde çıkarılan basit ama eğlenceli aksiyon oyunlarından bir tanesi olmaya aday olan ve oynarken bir an bile heyecanın bitmediği bir oyun. Fakat bu oyunda kontrol edeceğiniz karakterler normal karakterler değil çubuk adamlar.

Önce basit rakipleri geçerek bölüm sonlarında bosslarla karşılaşacağınız oyunda dövüş yeteneklerinizi konuşturmanız gerekiyor. Ekran üzerindeki tuşları kullanarak rakiplerinizi alt edeceğiniz oyunun grafikleri oldukça kaliteli.

Oyunda açmanız gereken pek çok kilit bulunuyor. Bu kilitleri açtıkça ekibinize yeni kahramanlar dahil ediyorsunuz. Böylece daha fazla kahraman ile oynayabiliyorsunuz. Oyun içerisinde yer alan liderlik tablosunda üst sıralara tırmanmak istiyorsanız oyunu oldukça fazla oynamanız gerekiyor.

Yılın en aksiyon oyunlarından bir tanesi olarak öne çıkan bu oyunu mobil cihazlarınız üzerinde aksiyon oyunları oynamayı seviyorsanız Android telefon ve tabletlerinize indirerek mutlaka denemeniz gerekli diye düşünüyorum. Oyunun hem ücretli hem de ücretsiz versiyonu bulunuyor. İndirme bağlantıları üzerinden ister üretsiz versiyonu indirebilir, isterseniz de ücretli versiyonu satın alabilirsiniz.

YORUMLAR