Legacia 1.0.1 (Android)

Legacia

Legacia
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Legacia'da karşı yönden gelen uzay mekikleri arasından ilerleyip en uzağa gitmeye çalışıyoruz.

Legacia, Flappy Bird ile doruğa ulaşan beceri ve refleks oyunları kategorisinde yer alan başarılı bir Android oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu hem tablet hem de akıllı telefonlarınızda keyifle oynayabilirsiniz.

Oyun son derece basit bir tema üzerine kurulu olmasına rağmen oyuncuları uzun süre ekranda tutmasını başarıyor. Uzayın derinliklerinde mücadele verdiğimiz bu oyunda mekiğimizi mümkün olduğu kadar uzağa taşımaya çalışıyoruz.

Buraya kadar her şey güzel ilerliyor fakat karşı yönden hızla gelen diğer mekikler de işe dahil olunca oyun gerçek yüzünü gösteriyor ve heyecanlı dakikalar başlıyor. Ekrana tıklayarak mekiğimizin şeridini değiştirebiliyoruz. Bu noktada hızlı reflekslere ve dikkatli gözlere ihtiyacımız var.

Legacia’da ortalama kalitede grafikler kullanılmış fakat bu oyunun asıl öne çıkarmak istediği nokta grafik kalitesi ve modellemelerden ziyade keyif faktörü. Zaten bunu da başarıyla yerine getiriyor ve oyunseverlere ekrana kilitliyor. Siz de reflekslerinizi test edebileceğiniz ücretsiz bir oyun arıyorsanız Legacia’yı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR