Legacy Quest

Legacy Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Legacy Quest mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur

Legacy Quest gerçek zamanlı aksiyonu sürükleyici bir macerayla birleştirmeyi başarabilen aksiyon RPG türünde bir mobil RPG oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Legacy Quest'de fantastik bir maceraya atılıyoruz. Oyunumuzun hikayesi aile mirasını korumaya ve bu mirası sonraki nesillere aktarmaya çalışan bi kahramanın etrafında dönüyor. Biz bu kahramanla uzun bir yolculuğa çıkıyoruz ve mirasımızı ele geçirmeye çalışan düşmanlarımızla savaşarak aksiyona dalıyoruz.

Legacy Quest, hack & slash dinamiklerini kullanan bir mobil oyun. Yani oyunda kahramanınızla ilerlerken ve görevleri tamamlamaya çalışırken düşmanlarınız size dört bir yandan saldırıyor ve siz silahlarınızı ve özel savaş yeteneklerinizi kullanarak onlarla gerçek zamanlı olarak çarpışıyorsunuz. Düşmanları yok ettikçe tecrübe puanı kazanarak seviye atlayabilmekte ve yeni yetenekler öğrenebilmektesiniz. Ayrıca kuvvetli bölüm sonu canavarlarını yok ettiğimizde de özel ödüller, büyülü silah ve zırhlar kazanabiliyoruz.

Legacy Quest'in grafikleri ve oynanışı yüksek bir kalite sunmakta.