Legend Online Classic 1.0.2 (Android)

Legend Online Classic

Legend Online Classic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Legend Online Classic ile destansı bir maceraya atılıyoruz

Legend Online Classic fantastik bir dünyaya adım atmanızı sağlayan ve size efsanevi bir macera sunan bir online rol yapma oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir mobil MMORPG oyunu olan Legend Online Classic'de tahmin edilemez güçlere sahip olan bir silahın hikayesi konu alınıyor. Kutsal ruhlar tarafından yaratılan bu silah o kadar kuvvetlidir ki kendi yaratıcıları bile onu kullanmaya çekinmektedirler. İyilik ve kötülük arasındaki savaşın kaderini belirleyebilecek olan ve bütün dengeleri değiştirebilecek olan bu silahın kötü amaçlar için kullanılmaması amacıyla yaratıcı kutsal ruhlar onu 7 parçaya ayırır ve parçalarını uzak diyarlara saklarlar. Bu küçük parçalar bile kendilerine has güçlerle donatılmışlardır. Oyunun hikayesi de bu 7 parça etrafında gelişiyor.

Legend Online Classic dokunmatik kontroller için optimize edilmiş bir oyun yapısı sunuyor. Oyunun savaş sistemi yüksek kaliteli grafikler ve görüntü efektleriyle süslenmekte. Farklı zorluk seviyelerinin yer aldığı oyunda çok sayıda farklı bölümü oynayabilmekteyiz. Ayrıca diğer oyuncularla PvP savaşları yapabiliyoruz ve yeteneklerimizi gerçek rakiplere karşı kanıtlayabiliyoruz.

Eğer derin bir hikayeye sahip fantastik bir rol yapma oyunu oynamak isterseniz Legend Online Classic'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR