LEGO Jurassic World (Android)

LEGO Jurassic World

LEGO Jurassic World
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LEGO Jurassic World mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur

LEGO Jurassic World geçtiğimiz sene gösterime giren Jurassic World filmini Lego'nun renkli dünyasıyla birleştiren bir mobil dinozor oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan LEGO Jurassic World'de bize sadece Jurassic World filmini değil, ilk Jurassic Park filmiyle başlayan serinin bütün filmlerini kapsayan bir hikaye sunuluyor. Oyunda temel olarak 2 farklı adayı keşfetmeye çalışıyoruz ve kendi dinozor parkımızı yönetiyoruz. Isla Nublar ve Isla Sorna adalarını keşfe çıktığımız oyunda bu adalardaki dinozor DNA'larını toplamaktayız.

LEGO Jurassic World'de topladığımız DNA'ları birleştirerek dinozorlar oluşturuyoruz. Oyunda bize 16 farklı dinozor çeşidi sunulmakta. 3 boynuzlu otobur Triceratops gibi dinozorların yanısıra Raptor gibi yırtıcıları ve T-Rex gibi devleri inşa edebiliyoruz. Ayrıca oyunda bulduğumuz DNA'ları değiştirerek modifiye dinozorlar da oluşturabilmekteyiz.

LEGO Jurassic World'ün oynanışı bize aksiyon RPG oyunlarını anımsatmakta. Oyunun grafiklerinin de göze hoş göründüğü söylenebilir.

YORUMLAR