LEGO Ninjago Tournament

LEGO Ninjago Tournament
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LEGO Ninjago Tournament, ücretsiz bir aksiyon oyunu arıyorsanız uzak doğu dövüş sanatlarını arena içinde rakiplerinize karşı uygulayabileceğiniz bir oyun var.

Turnuva şavaşlarında gerçek bir gladyatör gibi mücadele ettiğiniz LEGO Ninjago Tournament bu oyunda isminden de anlaşılacağı gibi LEGO karakterleriyle oynuyorsunuz. Yaklaşık 10 senedir oyun dünyasında hatrı sayılır bir yer edinmeye başlayan LEGO, hem kullanmış olduğu farklı IP seçeneklerinden yararlenarak hem de kendi kolekyonlarını işleyerek birbirinden eğlenceli oyunları piyasaya sürmeyi başardı. Bu oyunda da karşınıza çıkan aksiyon yüklü pakette erler meydanında vicdansızca savaşıyorsunuz ve rakibiniz kim olursa olsun kazanmak zorundasınız.

Ninjago televizyon dizisinden tanınmış karakterlerin çarpıştığı bu oyunda uzak doğu dövüş sanatlarını tehlikeli silahlarla bir araya getirip savaş sanatınızı pekiştirmeniz gerekiyor. Oynamış olduğunuz karakterler RPG oyunlarından alışık olduğunuz seviye atlama mekaniklerine tabii tutulurken edindiğiniz her ufak tecrübe karakterinizin daha güçlü olmasına katkıda bulunacaktır.

Oyun içerisinde başlangıçta temel karakterleri seçmeniz gerekiyorken zamanla Sensei Garmadon, Snike ve Mindroid gibi farklı karakterleri de açma şansınız oluyor. Ücretsiz ve eğlenceli bir oyun arayan Android telefon ve tablet kullanıcıları için LEGO Ninjago Tournament kaçırılmaması gereken bir oyun.