LEGO Scooby-Doo Haunted Isle

LEGO Scooby-Doo Haunted Isle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LEGO Scooby-Doo Haunted Isle mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

LEGO Scooby-Doo Haunted Isle birçoğumuzun çocukluğunda severek izlediği Scooby Doo çizgi filmindeki kahramanları mobil cihazlarımıza taşıyan bir platform oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan LEGO Scooby-Doo Haunted Isle'da sevimli ve şapşal köpek Scooby Doo'ya ve arkadaşları Lego dünyası ile tanışıyor. Oyundaki maceramız kahramanlarımızın gizemli bir hazine haritası bulmasıyla başlıyor. Bu hazinenin peşine düşen kahramanlarımız tehlikeli bir adaya yolculuk ediyorlar ve hazinenin gizemini çözmeye çalışıyorlar. Biz de onlara bu maceralarında eşlik ediyoruz.

LEGO Scooby-Doo Haunted Isle'da oyuna Scooby Doo'nun birlikte maceraya atılacağı kahramanı seçerek başlıyoruz. Daphne, Velma, Shaggy veya Fred kahramanlarından birini seçtikten sonra aksiyon içerisine atılıyoruz. 2 boyutlu grafiklere sahip oyunda tıpkı Mario'da olduğu gibi platformlar arasında zıplarken bir yandan da farklı düşmanlarla savaşıyoruz. Kahramanlarımızın saldırı özelliklerini kullanarak kendimizi korumaktayız. Her bölümde karşımıza çözmemiz gereken değişik bulmacalar çıkmakta.

YORUMLAR