Lifeline 2 1.1 (Android)

Lifeline 2

1.1
Lifeline 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lifeline 2, heyecanlı bir maceraya dahil olup tüm kararları sizin vereceğiniz eğlenceli ve kaliteli bir Android oyunu.

Lifeline 2, gerçek zamanlı hikaye oyunları oynamaktan hoşlanan Android'ciler için çıkarılan Lifeline adlı oyunun ikinci versiyonu. Oyunun kalite kokan ilk serisine göre çok daha fazla geliştirilen ve optimize edilen ikinci serisinde yine bir maceraya çıkacak ve macera boyunca tüm önemli kararları siz vereceksiniz. Verdiğiniz kararlara göre de oyunun gidişatı değişecek.

İlk oyunda yardım ettiğimiz Taylor'dan sonra bu oyunda da Arika ile tanışıyoruz. Ailesini ve kaybolan erkek kardeşini bulmaya çalışan Arika'ya vereceği kararlarda yardımcı olmak ise sizin göreviniz. Amacına ulaşmak isteyen Arika ilerledikçe vermeniz gereken kararlar ve tamamlamanız gereken görevler ortaya çıkacak.

Kendisine özgü olarak yapılan 28 dakikalık müziği ve özgün hikayesi ile oyuncuları kendinden geçiren Lifeline 2'nin tek olumsuz yanı olarak ücretli olmasını gösterebilirim. Eğer serinin ilk oyunu Lifeline'ı oynamadıysanız onunla başlayarak daha anlamlı oynayabilirsiniz. Ayrıca Lifeline şu an indirimdie. Lifeline incelememize gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUMLAR