Lindsay Lohan's The Price of Fame

Lindsay Lohan's The Price of Fame
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Şöhret basamakları her yoldan tırmanabileceğiniz Lindsay Lohan's The Cost of Fame, Kim Kardashian Hollywood'un izinden gidiyor.

Hollywood oyunucusu Lindsay Lohan, yeni bir oyunun baş kahramanı olarak mobil cihazlardan sizin hayatınızı kovalamaya geliyor. Lindsay Lohan's The Price of Fame, isminden anlaşılacağı gibi şöhretin bedelini mi konu ediyor? 80'li yılların Emrah filmlerinden bu bedelin oldukça ağır olduğunu az çok öğrendik. Neyse ki, bu mobil uygulama Kim Kardashian Hollywood benzeri bir avatar süsleme oyunu.

Şöhrete giden yolda atmanız gereken adımlar konusunda Lindsay Lohan sizin sosyete çobanınız olarak ne yapmanız gerektiğini söylüyor. Oyun içerisinde gereken öneme kavuşmak için yapmanız gerken şey yeni aksesuarlar ve kıyafetler satın alarak kalabalığın dikkatini çekmek. Sizi takip edenlerle birlikte para kazandığınız bu oyunda kazancınızı yine bu dış görünüş malzemelerine harcamanız gerekiyor.

Kim Kardashian oyunu bile benim eleştirilerimden kocaman bir pay almış olmasına rağmen daha başarılı bir oyundu. En azından süregelen oynanışta bir hikaye örgüsü ve senaryo benzeri bir içerik vardı. Farklı mekanlar ve şehirler içerisinde bir geziye çıktığınız Kardashian oyununun aksine burada dar bir alanda kısıtlı kalıp kendi dış görünüşünüzü yargılayan bir oyun stiliyle karşılaşıyorsunuz.

Şöhret için meşru olmayan yollara bile başvurmanız gerekebiliyor. Oyun size başkalarının yazdığı sözlerle rap yapmanızı sağlıyor, sevişme görüntüleriyle, psikolojik tedaviyle veya sahte ölüm haberiyle magazin gündemine oturmanız da mümkün.

Ücretsiz olsa da uygulama içi satın almaya yaslanan bir oyun deneyimi pazarlamaya çalışan bu oyun size 200 TL'yi aşkın bir ödeme yapmanız dahilinde size sonsuz para ve ufak bir bahçe biblosu veriyor. Eğer ödediğiniz paranın karşılığını alacağınızı düşünüyorsanız burada oyun hakkımdaki fikirlerimi beyan etmeyi sonlandırıyorum.

ARTILAR

Ücretsiz

EKSİLER

Uygulama içi satın alma

Oyunda verilen mesaj çok kötü

Sınırlı oyun alanı

Paranızı almaya odaklı bir oyun sistemi

YORUMLAR