Line Runner 2 2.0 (Android)

Line Runner 2

2.0
Line Runner 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Line Runner 2 oyunseverlerin reflekslerini test edebilecekleri heyecan dolu oyunlardan bir tanesi.

Line Runner 2 ilk macerasında kaldığı yerden devam ediyor ve yine oyunseverlere benzersiz bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor. Dünya üzerinde 25 milyon oynayanı olduğu belirtilen bu oyun gerçekten de bağımlılık yaratıyor mu?

Bunun cevabı kesinlikle evet! Bildiğiniz gibi özellikle mobil dünyada basit bir altyapı üzerine kurulmuş, hep daha fazla puan alma üzerine kurulu oyunlar tutmakta. Oyunseverler sürekli daha fazla puan alabilmek ve arkadaşlarıyla rekabet edebilmek için devamlı olarak bu oyunları oynamaya devam ediyorlar. Hal böyle olunca yapımcılar da boş durmuyor ve bu durumu güzel bir pazarlama politikası olarak kullanıyorlar.

Line Runner 2'de bu durumun en güzel örneklerinden bir tanesi. Sidescroller tarzı oyun yapısı, basit grafikler ve bağımlılık yaratan bir aksiyon bombardımanı. Kahramanımız dümdüz bir platformda koşmaya başlıyor ve biz de onu engellere çarpmadan ilerletmeye çalışıyoruz. Tahmin ettiğiniz gibi kahraman herhangi bir engele çarpınca yeri boyluyor ve oyun bitiyor. Farklı çevre modellemeleri oyundan alınan keyfi artırıyor ve bir süre sonra monoton hale gelmesine engel oluyor.

Kontroller son derece hassas. Zaten çok fazla kontrol öğesi olmadığı için bu konuda rahatız. Ekrana tıklayarak karakterimizi zıplatıyoruz. Reflekslerinize güveniyorsanız Line Runner 2'den çok keyif alacağınıza eminim.

YORUMLAR