Little Big Tree 1.0.1b (Android)

Little Big Tree

Little Big Tree
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    WHAT (games)

Bir ağaç fidanı dikerek bu ağacı gökyüzüne kadar uzatmak için çaba harcayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Kendi ağacınızı büyütebileceğiniz ve ağacınızın gökyüzüne en fazla ne kadar yaklaşabileceğini test edebileceğiniz Little Big Tree, binlerce oyun sever tarafından keyifle oynanan eşsiz bir oyundur.

Canlı grafikleri ve eğlenceli müzikleri ile oyunculara sıra dışı bir deneyim yaşatan bu oyunda yapmanız gereken, bir ağaç dikerek onu büyütmek için gereken işlemleri uygulamak ve maksimum uzunluğa getirebilmek için çaba göstermektir. Ağacınızın sürekli olarak gelişmesi ve uzaması için parmağınızla ekrana basılı tutmalı ve ağacın dalları çiçek açıp yeşerince parmağınızı çekmelisiniz. Parmağınızı çekmekte gecikirseniz ya da erken davranırsanız ağacınız beklediğiniz gelişmeyi göstermeyebilir. Bu nedenle reflekslerinizi geliştirerek doğru zamanda parmağınızı çekmeli ve ağacınızın gökyüzüne kadar uzamasınız sağlamalısınız.

Oyunda göz alıcı doğa ve orman manzaraları yer almaktadır. Ayrıca dört mevsimi de yansıtan kareler bulunmaktadır. Ağacınızı şahane manzaralar eşliğinde geliştirerek seviye atlayabilir ve maksimum uzunluğa erişebilirsiniz.

Android ve İOS işletim sistemine sahip tüm cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışan ve ücretsiz olarak oyuncularla buluşan Little Big Tree, kaliteli bir oyun olarak öne çıkıyor.

YORUMLAR