Little Ear Doctor 1.0.0 (Android)

Little Ear Doctor

Little Ear Doctor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Little Ear Doctor, Android cihazlarınız üzerinde özellikle çocukların ilgisini çekebilecek olan eğlenceli ve ücretsiz bir doktor oyunudur.

Little Ear Doctor, hastanenize kulak rahatsızlığı ile gelen hastaları tedavi edeceğiniz eğlenceli ve keyifli bir Android oyunudur.

Ücretsiz olarak oynanabilen oyun özellikle çocuklar düşünülerek geliştirilmiştir. Kulaklarında farklı problemler ile gelen hastaların kimi zaman kulaklarını temizleyecek kimi zaman ise yaralarına pansuman yapacaksınız. Yüzlerindeki acı ifade ile gelen hastalarınıza acilen yardım etmeniz gerekmektedir.

Kulak hastalıklarını ortadan kaldırmanız gerekli olan tüm araçlar oyun içerisinde mevcut. Hastaların kulaklarındaki problemi tespit ederek uygun araç yardımıyla sorunlarını gidermelisiniz.

Çocuklarınıza sağlığın önemini vurgulamak amacıyla oynatabileceğiniz aynı zamanda eğlenmelerini de sağlayabileceğiniz en iyi doktor oyunlarından biri olan Little Ear Doctor oyununu ücretsiz olarak indirerek çocuklarınızın hemen oynamaya başlamasını sağlayabilirsiniz.

YORUMLAR