Little Raiders: Robin’s Revenge

Little Raiders: Robin’s Revenge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Little Raiders Robin's Revenge sürükleyici bir aksiyon - macera oyunudur

Little Raiders Robin's Revenge masal dünyasının en ünlü kahramanlarından olan Robin Hood'un maceralarını konu alan eğlenceli bir mobil aksiyon - macera oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Little Raiders Robin's Revenge'de Robin Hood'un ve dostlarının intikam hikayesine tanık oluyoruz.  Oyunda bütün olaylar zenginlerin düşmnanı, fakirlerin dostu Robin Hood'un evinin yakılmasıyla başlıyor. Sheriff Blackthorn, Robin Hood'un zenginlerden çalıp fakirlere dağıtmasına misilleme larak Robin'in evini yakıyor. Bu olay üzerine Robin arkadaşlarını da yanında alarak Blackthorn'un peşine düşüyor. Macera boyunca Robin ile birlikte ormanlık alanlara, labirentlere ve kalelere konuk oluyoruz. Yolumuzda ilerledikçe kahramanlarımızı geliştirebiliyoruz ve daha güçlü düşmanlarla karşılaşıyoruz.

Little Raiders Robin's Revenge'de oyuna kendi kahramanımızı seçerek başlıyoruz. 5 farklı kahraman sınıfına sahip olan oyunda her kahraman kendine has yetneklere sahip. Daha sonrasında kendi kahraman takımımızı yaratıyoruz ve düşmanlarımızla savaşıyoruz. Bu savaşlarda köylüleri eğittikten sonra onların desteğini arkamızı alabiliyoruz. Ekip üyelerine yüksek kaliteli ekipmanlar yapabilmemiz de mümkün.

Little Raiders Robin's Revenge'de görevleri tamamladıkça kahramanlarımızı geliştirebiliyor, ağaç evimize yeni bölümler ekleyebiliyoruz. Renkli grafiklere sahip olan Little Raiders Robin's Revenge keyifli bir oyun tecrübesi sunuyor.

YORUMLAR