Lone Army Sniper Shooter

Lone Army Sniper Shooter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lone Army Sniper Shooter FPS türündeki oyunlar oynamaktan keyif alan oyunseverlere hitap ediyor.

Lone Army Sniper Shooter, Call of Duty ve Battlefield tarzı FPS oyunları oynamaktan keyif alan mobil oyunseverlere hitap eden bir yapım. Fakat bu saydığımız oyunların sunduğu özgürlük hissi bu oyunda ne yazık ki mevcut değil. Dilediğimiz gibi hareket etmek yerine bu oyunda sabit bir noktadan düşman birimlerini tüfeğimizle avlamaya çalışıyoruz.

Oyun FPS bakış açısına sahip. Farklı atmosferlerde ve hava şartlarında tasarlanmış bölümler oyuna çeşitlilik katıyor ve tekdüze bir yol izlemesini engelliyor. Görevimiz daima düşman askerlerini vurmak ve onları etkisiz hale getirmek. Bunun için tüfeğimizin dürbününü kullanabiliyoruz. Her bölümün kendine göre zorluğu var. Kimi bölümlerde yağan yağmur altında mücadele etmek zorunda kalıyoruz.

Grafik olarak bu tarz mobil oyunlardan beklediğimizn ne fazlasını ne de azını sunan Lone Army Sniper Shooter'da toplamda 8 farklı görev var. Kimisinde kalede askerleri etkisiz hale getirmeye çalışırken kimisinde denizin ortasındaki botlarda duran askerleri hedef alıyoruz.

Keskin nişancılık ve FPS türü oyunlardan keyif alıyorsanız Lone Army Sniper Shooter sizi uzun bir süre meşgul edecektir.