Lords of Discord (Android)

Lords of Discord

Lords of Discord
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lords of Discord mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Lords of Discord güzel grafikleri ve zengin içeriğiyle kolayca beğeninizi kazanabilecek bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Lords of Discord'da her oyuncuya kendi kalesini inşa etme ve krallıklarının başına geçme imkanı veriliyor. Konuk olduğumuz fantastik dünyada büyücüleri, kılıç ustalarını ve diğer savaşçıları seçerek kendi ordumuzu kurabiliyoruz ve krallığımızı büyütmek için mücadele veriyoruz. Oyun içinde yüzlerce kahraman seçeneğine sahibiz. Savaşları kazandıkça kalemizi ve kahramanlarımızı geliştirebiliyor, daha güçlü hale gelebiliyoruz.

Lords of Discord'da oyunculara klasik RPG oyunlarının vazgeçişlmez bir parçası olarak sıra tabanlı savaş sistemi sunuluyor. Bu, oyuna taktiksek bir yapı kazandırmakta. Savaşlarda kahramanlarımızın yeteneklerini göz önünde bulundurarak rakibimizin hamlelerine doğru yanıtlar vermemiz gerekiyor.

Online alt yapıya sahip olan Lords of Discord'da diğer oyuncuların kahraman takımlarına karşı PvP karşılaşmaları yapabiliyoruz. Oyunda topraklarınızı genişletiyor ve kaynakları ele geçiriyorsunuz. Bu da oyuna bir strateji oyunu havası kazandırıyor.

Lords of Discord'un grafikleri oldukça başarılı.

YORUMLAR