Lunar Blade 2.1 (Android)

Lunar Blade

2.1
Lunar Blade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lunar Blade, kılıcınız ile birlikte üstünüze gelen binaları yok etmenizi amaçlayan bir oyundur.

Boş zamanlarınızda eğlenceli bir oyun arıyorsanız Lunar Blade'ı denemenizde fayda var. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Lunar Blade, üstünüze gelen binaları kılıcınız ile yok etmeyi amaçlıyor.

Lunar Blade, çöp adam karakteriyle birlikte sizi bol aksiyona davet ediyor. Oyuna ilk başladığınızda karakterini ve bölümleri tanımanız gerekli. Karakterinizi öğrendikten sonra birkaç bölüm daha oyun oynayıp karakterinizi geliştiriyorsunuz. Karakteriniz ne kadar güçlü olursa o kadar fazla binayı etkisiz hale getirebiliyor. Karakterinizin güçlü olması ise elinde bulunan silaha bağlı. Karakterinizin güçlenmesi için birbirinden havalı kılıçları açmanız ve karakterinize içlerinden en güçlüsünü seçmeniz lazım.

Tüm özelliklerini parmak hareketleriniz ile kontrol edebileceğiniz Lunar Blade, karakterin kılıcını yönetme yetkisini de size bırakıyor. Bu sayede yukarıdan gelen binaları sağa ve sola olmak üzere kılıçtan geçirerek yıkmaya çalışıyorsunuz. Bir bölümde ne kadar fazla binayı etkisiz hale getirirseniz o kadar fazla puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanlar ile birlikte yeniden silah almanız gerekiyor.

YORUMLAR