Mafia III: Rivals (Android)

Mafia III: Rivals

Mafia III: Rivals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mafia III: Rivals mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

Mafia III: Rivals, 2016'nın en heyecanla beklenen oyunları arasında yer alan Mafia 3 ile birlikte yayınlanan resmi Mafia 3 rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş bir RPG türünde bir mafya oyunu olan Mafia III: Rivals'da oyuncular, Mafia 3'ün hikayesinin geçtiği New Bordeaux adlı şehre konuk oluyorlar ve bu şehirde kendi yer altı suç imparatorluklarını inşa etmeye çalışıyorlar. Mafia III: Rivals'da temel olarak bir mafya babasının yerine geçmekteyiz ve kendi mafya örgütümüzü kurarak şehrin yasadışı faaliyetlerini kontrolümüz altında tutmak için çabalamaktayız.

Mafia III: Rivals'da oyuncular mafya örgütlerine farklı üyeler seçebiliyorlar. Bu mafya üyelerini farklı silahlar, ekipmanlar ve araçlarla kuşatabiliyoruz. Kullandığımız bu ekipmanlar ne kadar iyiyse mafya savaşlarındaki başarımız da o kadar yüksek oluyor. Mafia III: Rivals'da kahramanlarımızı görevlere gönderiyoruz ve bu görevlerde diğer mafya gruplarıyla çatışıyoruuz. Savaşları kazandıkça mafya üyelerimiz tecrübe kazanıyor ve bu sayede seviye atlıyorlar. Daha yüksek seviye ise daha yetenekli ve güçlü mafya üyeleri anlamına geliyor.

Mafia III: Rivals, online altyapıya sahip bir rol yapma oyunu; yani oyunda diğer oyuncularla eşleşerek onlara karşı savaşabilmektesiniz.