Magic Mansion 1.1 (Android)

Magic Mansion

1.1
Magic Mansion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magic Mansion mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur

Magic Mansion eğer eskiden gameboyunuzda oynadığınız klasik oyunları özlediyseniz size aradığıız eğlenceyi sunabilecek bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan Magic Mansion'da gizemli bir köşke konuk oluyoruz ve bu köşkteki tehlikeleri atlatmaya çalışıyoruz. Oyunda yönettiğimiz kahramanlarla ölümcül tuzakları atlatarak bölümleri geçmemiz gerekiyor; bu iş için de reflekslerimizi kullanıyoruz. 

Magic Mansion içinde oyuncular farklı kahramanları kontrol edebiliyorlar. Oyundaki temel amacımız bir kuleye tırmanır gibi merdivenleri çıkarak kökün katlarını birer birer geçmek. Her katta karşımıza farklı tuzaklar çıkıyor. Tuzakları atlatabilmek için de doğru zamanda zıplamamız gerekiyor.

Magic Mansion'ın kontrolleri gayet basit. Oyunda tek yapmamız gereken şey zıplamak için ekrana dokunmak. Siyah beyaz grafiklere sahip olan oyun gameboy oyunlarının retro havasını korurken mobil cihazlarımızı bir eğlence istasyonuna dönüştürüyor.