Magical Maze 3D 1.3 (Android)

Magical Maze 3D

1.3
Magical Maze 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Magical Maze 3D, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir labirent oyunudur.

Magical Maze 3D, farklı temalarla hazırlanmış yüzlerce labirent içerisinden kontrol ettiğiniz top ile birlikte çıkış yolunu arayacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunudur. Oyundaki başarınız tamamen el beceleriniz ile doğru orantılı. Çünkü topu konrol etmek için cihazınızı sağa, sola, aşağı ve yukarı doğru hareket ettirmeniz gerekiyor.

Labirent içerisinde karşılaşacağınız farklı engel ve tuzaklar bulunuyor. Bunları atlatarak yada takılmayarak labirentin çıkış noktasını bulmalısınız. aşağı yukarı her köşede bulunan tuzaklara yakalanırsanızlabirente baştan başlamak zorunda kalıyorsunuz.

Oyunune en güzel yanlarından bir tanesi farklı temalar ve arka planlar ile hazırlanan bölümler. Bu sayede oyunu oynarken sıkılmayarak keyifli vakit geçirebiliyorsunuz. Her labirentin aynı olması şüphesiz kısa bir süre sonra oyundan sıkılmanıza sebep olabilirdi.

Grafik ve kalite olarak üst düzey bir oyun olmamasına rağmen eğlenmek için yada boş vakit öldürmek için tercih edebileceğiniz oyunlardan bir tanesidir. Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz oyunlar arıyorsanız Magical Maze 3D'ye bir göz atmalısınız.

YORUMLAR