Man or Vampire 1.2.8 (Android)

Man or Vampire

Man or Vampire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gizemli bir dünyaya giriş yapacağız.

Man or Vampire sadece Android platformunda oynanabilen bir rol oyunu olarak yayınlandı.

HIDEA tarafından geliştirilen ve rengarenk atmosfere sahip olan mobil rol younu oyuncular tarafından ilgiyle takip ediliyor. Google Play’de editörün seçimi olarak karşımıza çıkan yapımda stratejik savaşlar yapacak ve sürükleyici bir atmosfer ile karşı karşıya geleceğiz.

Oyun içerisinde özel bir karakter geliştirecek ve hayatta kalmak için mücadele edeceğiz. Mobil rol oyunu içerisinde insan ve vampir karakterler yer alacak. Karanlıklarla dolu bir atmosfere sahip olan yapım görse efektleri bakımından da oyuncuları tatmin edecek.

Mobil rol oyununda gerilim yüklü ses efektlerine sahip olan Man or Vampire’da kendi karakterimizi oluşturacak, tarafımızı seçecek ve savaşlara katılacağız. Online olarak dünyanın dört bir yanından oyunculara sahip olan yapım, son güncellemesini de 5 Ağustos’ta aldı.

Gizemli dünyada ilerlerken karşımıza sık sık çeşitli tehlikeler çıkacak. Oyuncular bu tehlikeler karşısında özel yetenekleri ile sıyrılmaya çalışacak ve yolculuklarına kaldıkları yerden devam edecekler. Oyunda ilerledikçe karakterimizi geliştirebilecek ve daha yetenekli hale gelmesini sağlayabileceğiz. Buna ek olarak çeşitli zindanlara sahip olan oyunda farklı görevler yapacak ve sürpriz hediyeler kazanabileceğiz.

YORUMLAR