Mars Rush 0.9 (Android)

Mars Rush

0.9
Mars Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mars Rush mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Mars Rush oyuncuları uzayın derinliklerine sürükleyen bir maceraya yer veren bir mobil aksiyon oyunu .

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Mars Rush'da kızıl gezegen Mars'a zorunlu iniş yapan bir ekibin hikayesi konu alınıyor. Uzay gemileri Mars yüzeyine çakılan ekip ilk şoku atlatmayı başarıyor ve sonrasında yardım çağrısı gönderiyor. Fakat yardımın ekibe ulaşabilmesi için bir süre beklemeleri gerekiyor. Biz de kahramanlarımıza bu süre boyunca hayatta kalabilmeleri için yardımcı oluyoruz.

Mars Rush'da temel olarak kahramanlarımız Mars yüzeyinde görevlerini gerçekleştirirken onlara saldıran uzaylıları durdurmaya çalışıyoruz. Uzaylılar bize dört bir yandan saldırırken yerlerini zamanında tespit etmemiz ve ateş etmemiz gerekiyor. Ne kadar çok düşman yok edersek o kadar çok para kazanıyoruz ve bu parayla kahramanlarımızı geliştirebiliyoruz.

Mars Rush'da yapmamız gereken şey bir yandan sürekli kamerayı sağa ve sola kaydırarak düşmanların yerini belirlemek, diğer yandan da onların üzerine dokunarak ateş etmeye başlamak. Oyunda ilerledikçe daha güçlü düşmanlarla karşılaşıyoruz. Bu nedenle sürekli silahlarımızı geliştirmemiz gerekiyor.

YORUMLAR