Max Craft: Explore World

Max Craft: Explore World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bu sınırsız piksel dünyasını keşfedin ve hayatta kalmaya çalışın.

Keşfedilmemiş dünyaların sizi beklediği bu oyunda birçok ilginç yer ve bolca macerayla karşılacaksınız. Zanaat ve inşaat, oyunun başlangıcından itibaren mümkün olan en yüksek düzeyde sizinle birlikte olacak. Max Craft'ta başkalarının yapamayacağı binaları yapın, hayatta kalın ve maksimum sonucu elde edin.

Minecraft'ın mobil üzerinde pek çok benzer sürümü yapıldı. Ancak bugüne kadar yapılan pek çok sürüme kafa tutacak olan Max Craft'ta yaratıcılık ve inşaat için sınırsız olanaklara sahip olacaksınız. Kaleler, şehirler ve daha pek çok nesneyi oluşturabilir, bu eşsiz dünyada kendinize yeni bir bölge yaratabilirsiniz. Ayrıca isterseniz arkadaşınızla birlikte oynayabilir ve ortaklaşa binalar dikebilirsiniz.

Aynı zamanda hayatta kalma modunun da yer aldığı oyunda vahşi hayatta, çiftçilik yapabilir ve size yardımcı olabilecek hayvanlarla meşguliyet kurabilirsiniz. Hayatta kalma modunda kendini test edebilir ve ne kadar ileri gidebileceğini deneyebilirsin. Ancak unutma ki, karşına çıkan her türlü zorluk seni bir adım geriye götürecektir. 

Son olarak çevrimiçi sunan Max Craft'ta arkadaşlarınla ​​oynamak ister misin? Bu oyun modu sadece sizin ve arkadaşlarınız için oluşturulur. Şu anda alabileceğiniz en iyi multiplayer modlarından birine sahip olan oyunda istediğiniz gibi eğlenebilirsiniz.

Max Craft Özellikleri

  • Hayatta kalma modunda kendinizi test edin
  • Yaratıcılık modunda yapabileceğiniz yapıtları görün
  • Online modda arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirin
  • Oynaması ücretsiz macera oyunu

YORUMLAR