Maxi Craft Exploration

Maxi Craft Exploration
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Maxi Craft Exploration mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunudur

Maxi Craft Exploration eğer kendi oyun dünyanızı yaratmak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir hayatta kalma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sandbox oyunu olan Maxi Craft Exploration'da dünyayı siz şekillendiriyorsunuz. Tıpkı Minecraft gibi oynanan oyunda küp şeklindeki tuğlaları birleştirerek binalar inşa edebiliyorsunuz. Kazmanız ile farklı türdeki kaynakları toplayıp bu kaynakları kullanarak yapılar oluşturabilmektesiniz.

Maxi Craft Exploration'daki temel amacımız ise kendimize güvenli sığınaklar inşa ederek hayatta kalmak. Oyunda yırtıcı hayvanlar ve canavarlar bize saldırmakta; bu nedenle sığınağımızın güvenli olması gerekmekte. Bunun yanısıra silahlar ve araçlar da yapabiliyor, tehlikelere karşı savaşabiliyoruz.

Eğer sadece yaratıcılığınızı konuşturmak ve bir şeyler inşa etmek isterseniz Maxi Craft Exploration'daki yırtıcıları ve canavarları kapatabilirsiniz. Online oyun moduna sahip Maxi Craft Exploration'ı WiFi üzerinden oynayabilir, hazırladığınız oyun dünyalarını online moda yükleyerek diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR