Maze Runner: The Scorch Trials

Maze Runner: The Scorch Trials
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Maze Runner: The Scorch Trials mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Maze Runner: The Scorch Trials eğer Maze Runner filmlerini takip ediyorsanız oynamaktan keyif alacağınız bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Labirent: Alev Deneyleri filminin resmi oyunu olan bu oyunda ana kahramanımız Thomas ve sadık dostlarıyla heyecan dolu bir maceraya atılıyoruz. Oyunda kahramanlarımız gizemli bir kuruluş olan WCKD'nin izini sürmekteler. Kahramanlarımızın bu arayışları onları Scorch adı verilen uzak bir post apokaliptik bölgeye götürüyor ve kahramanlarımız bu topraklarda WCKD güçleriyle karşılaşarak gizli planlarını açığa çıkarmaya çalışıyorlar.

Maze Runner: The Scorch Trials'da temel amacımız WCKD güçlerinden kaçmaya çalışmak. Bu iş için kendi kahraman takımımızı oluşturuyoruz ve Scorch'taki engellerle dolu parkurlarda en yüksek hızda yol almaya çalışıyoruz. Oyunda karşımıza farklı engel türleri çıkarken bu engelleri reflekslerimizi kullanarak aşmamız gerekiyor. Yol üzerindeki altınları toplayarak ek puan kazanabiliyoruz.

Maze Runner: The Scorch Trials, Temple Run benzeri oyunların bir kopyası olarka görülebilir. Oyunun grafik kalitesi tatmin edici seviyede.

YORUMLAR